Description
| Weight: | 168g |
| Overall Opened Length: | 213mm |
| Blade Length: | 92mm |
| Blade Material: | 8cr13MoV |
| Handle Material: | Micarta |
| Lock: | Liner |
| Extras: | Pocket Clip |
In stock
£45.98 Original price was: £45.98.£36.79Current price is: £36.79.
In stock
| Weight: | 168g |
| Overall Opened Length: | 213mm |
| Blade Length: | 92mm |
| Blade Material: | 8cr13MoV |
| Handle Material: | Micarta |
| Lock: | Liner |
| Extras: | Pocket Clip |
| Weight | 2 kg |
|---|
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
![Orcrist Sword + Sheath 2 [mini]](https://sharpdeals.co.uk/wp/wp-content/uploads/2020/01/products-_sam3020-350x197.jpg)





Reviews
There are no reviews yet.