Description
| Weight: | 71g |
| Overall Opened Length: | 165mm |
| Blade Length: | 71mm |
| Blade Material: | 8cr13MoV |
| Handle Material: | Zebra Wood |
| Lock: | Liner |
| Extras: | Pocket Clip |
In stock
£15.72 Original price was: £15.72.£12.58Current price is: £12.58.
In stock
| Weight: | 71g |
| Overall Opened Length: | 165mm |
| Blade Length: | 71mm |
| Blade Material: | 8cr13MoV |
| Handle Material: | Zebra Wood |
| Lock: | Liner |
| Extras: | Pocket Clip |
| Weight | 2 kg |
|---|
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
![Anduril Sword + Sheath [mini]](https://sharpdeals.co.uk/wp/wp-content/uploads/2020/01/products-jgwejf-350x233.jpg)

![Orcrist Sword + Sheath 2 [mini]](https://sharpdeals.co.uk/wp/wp-content/uploads/2020/01/products-_sam3020-350x197.jpg)



Reviews
There are no reviews yet.