Description
| Weight: | 97g |
| Overall Opened Length: | 164mm |
| Blade Length: | 69mm |
| Blade Material: | 8cr13MoV |
| Handle Material: | Pakka Wood |
| Lock: | Frame |
| Extras: | Lanyard Hole |
In stock
£14.86 Original price was: £14.86.£11.88Current price is: £11.88.
In stock
| Weight: | 97g |
| Overall Opened Length: | 164mm |
| Blade Length: | 69mm |
| Blade Material: | 8cr13MoV |
| Handle Material: | Pakka Wood |
| Lock: | Frame |
| Extras: | Lanyard Hole |
| Weight | 2 kg |
|---|
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


![Anduril Sword + Sheath [mini]](https://sharpdeals.co.uk/wp/wp-content/uploads/2020/01/products-jgwejf-350x233.jpg)



Reviews
There are no reviews yet.