Description
| Weight: | 74g |
| Overall Opened Length: | 162mm |
| Blade Length: | 73mm |
| Blade Material: | 8cr13MoV |
| Handle Material: | G10 |
| Lock: | Liner |
| Extras: | Pocket Clip |
In stock
£16.66 Original price was: £16.66.£13.32Current price is: £13.32.
In stock
| Weight: | 74g |
| Overall Opened Length: | 162mm |
| Blade Length: | 73mm |
| Blade Material: | 8cr13MoV |
| Handle Material: | G10 |
| Lock: | Liner |
| Extras: | Pocket Clip |
| Weight | 2 kg |
|---|
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




![Sting Sword + Sheath [mini]](https://sharpdeals.co.uk/wp/wp-content/uploads/2020/01/products-_sam3533-350x233.jpg)

Reviews
There are no reviews yet.